wyjątkowo, miłość, modnie, życie

Temat: 30-sta rocznica ślubu rodziców
My naszym rodzicom na ich rocznicę, ale 37, zrobiliśmy niespodziankę, udawaliśmy, że nie pamiętamy o rocznicy a wieczorem wpadliśmy do nich z kwiatami, tortem i prezentem.
Jako, że wtedy był i u mnie i siostry kryzys finansowy to prezentem był album multimedialny zrobiony przez moją siostrzenicę, w albumie znalazły się ich wspólne zdjęcia a na końcu był mix zdjęć z nami wszystkimi i wierszykiem i dedykacją że ich bardzo kochamy.
Do albumu była podłożona piosenka Andrzeja Piasecznego, mojej mamy ulubiona "chodź , przytul mnie".
To był świetny prezent, nic nie kosztował a ich mina bezcenna, wszyscy oglądając ten album płakaliśmy. Kolejny raz sprawdziło się, że wcale prezent nie musi kosztować nie wiadomo ile, ale najdroższy to jest ten dany od serca
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=72860Temat: O mnie, czyli o Joannie :)
Witam!!!

Jestem tu nowa i tak jak zapewne wszyscy lubie Sławka Uniatowskiego.
Mam 15 lat. Pochodze z Dębna (woj. zachodniopomorskie) koło Gorzowa Wlkp. Oprócz Sławka Uniatowskiego lubię Andrzeja Piasecznego, Hanię Stach, Czesława Niemena i wielu innych znakomitości.
W wolnym czasie lubię grać na komputerze, czytać książki, słuchać piosenek i chodzić na spacery z moim ukochanym pieskiem Reksiem.
No to tyle o mnie. Zdjęcia nie daje, bo możecie się przestaraszyć. No cóż urodą nie grzeszę.
Dziękuje za uwagę!!!
Yoanna
Źródło: uniat.fora.pl/a/a,339.html


Temat: Vanilla Ninja
Najbardziej mnie wkurzali ci jurorzy bo mówili że piosenka zła itd a publiczność jak zapytali czy się podobało to krzyczeli Nie
a co do prób to ich nie widziałm bo się okazało że miały poróbe dzień wcześniej a ta durna baba z kasy mówiła że miały w ten dzień co ja pojechałm ale za to mam autograf Kasi Cichopek,Marcina Hakiela,Rafała Mroczka,Andrzeja Piasecznego i Cugowskeigo i jeszcze mam zdjęcia z cichopek i mroczkiem
Źródło: miesiecznikfunclub.fora.pl/a/a,100.html


Temat:
~ http://www.otokielce.com/artykul.php?id=532&side=1
Niesamowita popularność przekłada się na doskonałą sprzedaż biletów na koncert ANDRZEJA PIASECZNEGO i SEWERYNA KRAJEWSKIEGO. 100 zł. i 130 zł. wydaje nam się wysoką kwotą za bilet, ale już nie ma ani jednego w kasie KCK. Koncert jest zaplanowany na najbliższą sobotę.

Sprawa ma się inaczej z Kayah & Royal Quartet. Koncert już raz się nie odbył, gdyż nie było zainteresowania. Przełożono go na 24 kwietnia. Bilety w cenie 60, 80 i 100 zł.

Ciekawe kto wg kieleckiej publiczności będzie bardziej popularny?

GREGORY

--------
Na stronie jest zdjęcie z koncertu. var _r = document.referrer ? encodeURIComponent(document.referrer) : ''; var _w = encodeURIComponent(document.location.href); var _e = document.inputEncoding ? document.inputEncoding : document.charset; document.write('');
Źródło: sewerynkrajewski.fora.pl/a/a,770.html


Temat:
Seweryn Krajewski i Piasek kończą płytę "Spis rzeczy ulubionych"
http://www.students.pl/kultura/details/21169/Seweryn-Krajewski-i-Piasek-koncza-plyte-Spis-rzeczy-ulubionych
[Na tej stronie są 2 zdjęcia. Proszę zobaczyć.]

Seweryn Krajewski, jeden z najbardziej znanych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, podjął się skomponowania muzyki na nową płytę Andrzeja "Piaska" Piasecznego, "Spis rzeczy ulubionych". Piasek odpowiada za warstwę liryczną płyty. Obaj artyści kończą już pracę nad albumem, który ma się ukazać pod koniec marca.

"Możemy mówić o pewnego rodzaju nieuchronności, to musiało się zdarzyć" - mówi Piaseczny o narodzinach ich współpracy i dodaje: "to będzie bardzo klasyczna płyta. Mało nowości barwowo-brzmieniowych. Bęben, bas, gitara, klawisze, fortepian, rhodes, przepiękne sekcje smyczkowe, dosyć oryginalne podejście do instrumentów dętych".

Pytany o współpracę z Krajewskim - odpowiada: "czasem z uśmiechem mówię do niego „tato", a on zwykle odpowiada, że zaraz mi zafunduje kopa (śmiech)." Wydaję się, że wzajemna zażyłość i niepodważalny talent obu twórców rokują tylko i wyłącznie na sukces wspólnego przedsięwzięcia muzycznego, a sam "Spis rzeczy ulubionych", bo taki tytuł nosić będzie ich płyta, może już w dniu premiery przejść do polskiej klasyki muzyki rozrywkowej.
Źródło: sewerynkrajewski.fora.pl/a/a,348.html


Temat: Piasek
Tu niektórzy lubią Piaska, to się podzielę z czego sie ucieszyłam - info ze strony oficjalnej:

"04.09.2006 "Jednym tchem" platynowa!

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza płyta Andrzeja Piasecznego -"Jednym tchem" stała się właśnie "Platynową Płytą"! Oficjalne wręczenie nagrody dla Artysty jeszcze się nie odbyło, ale kiedy to nastąpi, na tej stronie z pewnością znajdziecie relację i zdjęcia..."

Ja myślałam, że on się wyglupiał w Sopocie z tą platyną (w jury) a tu jednak! Co prawda pewnie dlatego od razu platyna, jak złotej nie było dlatego, że te normy obniżyli - no ale JEST i pewnie podwójna tyż będzie, skoro już jest platynowa.

Oczywicie co należy dodać w tym miejscu KK miałby dawno podwójną platynę, gdyby te normy obniżyli wcześniej. Ale i tak piernik wie czy nie będzie mial...Pewnie tak.
Źródło: krzysztofkiljanski.fora.pl/a/a,212.html